Elita KWIDZYŃSKA

_,|,, (-_-) FucK da SysteM ,,|,_      ekipa wita :)


#1 2007-08-28 20:57:50

SoKóŁ

Moderator

3979618
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 133
Punktów :   

Politycznie

Wiem, że nuda i pewnie macie w dupie naszych polityków ale musze poruszyć ten temat bo poziom mojego wkurwienia sięga juz zenitu. Ja pierdole tuz to skandal jakiego jeszcze kurwa nie było! Pomijając zgrzyty koalicyjne i to że sie nie mogą dogadać partie między sobą co rozpierdala wprowadzanie jakichkolwiek ustaw to jebany PIS cofnął się o jakieś 18 lat w stecz bo to co sie teraz dzieje ni chuja nie przypomina państwa demokratycznego. Wszyscy są podsłuchiwani, inwigilowani i chuj wie co jeszcze...KOMUNA jak chuj jednym słowem. Może Lepper to jest debil ale to nie tlumaczy, że można go podsłuchiwać bo w Rosji chyba nawet juz nie ma takich akcji. Ja tam przez zdecydowaną większość życia mieszkalem w kraju demokratycznym i nie zamierzam tego tracic. A to że Dorn nie wprowadzi pewnych rzeczy pod głosowanie dletego że sa niewygodne dla jego partii to juz kurwa gruuuba przesada. Stalin tak robił....pojebana akcja kurwa...Piszta co myślicie ludziska jak sie wam chce i pozdro pozdro for all:D


...Żyj mocnO, kochaj Mocniej i zachowaj Twarz...

Offline

 

#2 2007-08-29 17:11:47

szwagierlos

Moderator

8916300
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 276
Punktów :   

Re: Politycznie

Mnie juz ta cala akcja tak wkurwia, ze mam totalnie wyjebane na nich i ten ich pojebany rzad A jesli mialbym cos zmienic  to przede wszystkim bym wyjebal na zbity pysk caly ten zalosny rzad i stworzyl nowy z ludzi wyksztalconych a nie takich burakow co potrafia tylko wyciagac kogos brudy na swiatlo dzienne i oskarzac sie  na wzajem A nasze problemy to juz absolutnie ich nie interesuja To juz siegnelo totalnego dna Zygac mi sie chce jak widze cala ta bande z bractwem kaczorow na czele POZDRO


COCO JAMBO I DO PRZODU
http://img389.imageshack.us/img389/1105/satnightag1ya7.gif

Offline

 

#3 2007-08-30 13:37:39

SoKóŁ

Moderator

3979618
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 133
Punktów :   

Re: Politycznie

No i powineli Kaczmarka bo za duzo gadał...jutro przyjdą po nas...


...Żyj mocnO, kochaj Mocniej i zachowaj Twarz...

Offline

 

#4 2007-09-01 02:29:25

PioPon

Administrator

5133630
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 247
Punktów :   
WWW

Re: Politycznie

OK panowie widzę poważna debata. No to i ja wtrącę swoje pięć groszy...

SoKóŁ napisał:

w Rosji chyba nawet juz nie ma takich akcji

Szczerze to nie był bym tego taki pewny. Czemu? Pierwszy lepszy przykład: otrucie Aleksandra Litwinienki, chyba tylko dlatego że występował przeciw polityce Putina ("sprawy czeczeńskie").  Wszystkie ślady prowadzą do Kremla jako zleceniodawcy morderstwa.  Ze zdarzeń bardziej aktualnych dowiemy się pewnie za jakiś czas, choć i tak już można pisać o konflikcie Russia vs. UE. Ale nie ma co się oszukiwać - Rosja jest demokratyczna tylko teoretycznie, bo jak to w praktyce wygląda to wszyscy wiemy.

Jeżeli chodzi o sprawy polsko-polskie to fakt faktem PIS rządzi tragicznie. Sprawa lustracji, oczernianie ludzi za błędy z dalej niż 20 lat do dziś wzbudza przeróżne odczucia. Niekoniecznie przyjemne. Ponadto wprowadzanie małego totalitaryzmu (przykład marszałka Dorna i jego słynnych głosowań, lub w sumie ich braku) i dziwne akcje rodem z komunistycznego ZSRR czyli niszczenie każdego niewygodnego dla siebie człowieka (Lepper, czy sprawa CBA i dziwne okoliczności śmierci Barbary Blidy).  Teraz afera z Kaczmarkiem, Netzelem i Kornatowskim... Ehh szkoda gadać...
Tak przy okazji zauważyliście, że zawsze chodzi o korupcję - może PIS bał się / boi się że dawni wspólnicy zaczną kolaborować.
Może teraz kilka słów o koalicjantach. Pomińmy ich wspaniałą fuzję i skupmy się głównie na LPR z panem Romanem na czele. O nim można mówić i mówić. Jego decyzje były paradoksalne (amnestia - nie zdałeś a zdałeś), nienormalne (na wychowaniu seksualnym mówić tylko o naturalnych metodach antykoncepcji), idiotyczne (lekcje patriotyzmu - jak tego uczyć?) i inne (religia na maturze + wliczana do średniej... a jak ktoś jest innego wyznania?). Teraz gdy Roman G. nie jest już ministrem edukacji (za samą dymisję dostał kupę szmalu) okazuje się, że opracowany przezeń program nauczania jest zły i w związku z czym nowy minister edukacji - niejaki Legutko - postanowił go zmienić. Wszystko było by cacy gdyby nie fakt, że drukarnie zaczęły wprowadzać do obiegu książki, które kupiło ogrom ludzi, a które są teraz nieaktualne, czy mówiąc wprost - stare!!!
A Młodzież Wszechpolska? Neonaziści, sataniści, zwolennicy fizycznej eksterminacji mniejszości seksualnej i cholera wie co jeszcze...

szwagierlos napisał:

wyjebal na zbity pysk caly ten zalosny rzad i stworzyl nowy z ludzi wyksztalconych a nie takich burakow

ZioM wiesz czego się boje? Że skoro takie buraki robią z krajem takie rzeczy, to Ci wykształceni wraz z biegiem czasu i z chęcią dopchania sie do miski i wzbogacenia się mogą zrobić tutaj prawdziwe kongo... Choć oczywiście rząd trzeba zmienić bo innego sposobu chyba nie ma...

Więcej można pisać o naszym kraju, ale nie dość, że już w uj tutaj napisałem to szczerze powiedziawszy mi się nie chce. No i późno już jest

POZDRO wam wszystkim !!!


http://img.userbars.pl/23/4427.gif http://img.userbars.pl/92/18342.png
http://img.userbars.pl/46/9021.jpg http://img.userbars.pl/76/15194.gif
...w środkach nie przebieraj, jeśli szczerym mieczem władasz...
...tu średnia zarobków to pięć tysięcy...jaka szkoda że w pięć miesięcy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ultrasforum.pun.pl www.anime-center.pun.pl www.souleater.pun.pl www.narutofan.pun.pl www.wspolnotajp2.pun.pl