Elita KWIDZYŃSKA

_,|,, (-_-) FucK da SysteM ,,|,_      ekipa wita :)


#1 2007-09-29 13:52:25

Bako

Moderator

3089033
Sk±d: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 55
Punktów :   

Baku¶, tak to ja :P

ELO ELO !

Nie mam neta jeszcze, dorwalem na chwile.
U mnie spox, 1 tydzien w Poz, pierwsze zajecia, bla bla bla, kto by tam o uczelni pisal


Mieszkanko mamy spoko, wylosowalem sam pokoik w tym semestrze, wiec lajt ... Mamy zajebiscie duzy park kolo bloku, w sam raz na to, zeby sie najebac, szkoda ze was nie ma
Widzialem wasze foty z pozegnania vol.2 -> gruuuuuuubo, szkoda ze mnie nie bylo

Ogolnie to powrot do samodzielnosci, ni ma obiadkow mamy, ni ma jedzenia, niczego kurwa nie ma, hihi
Złoty wpadl tydzien temu to pochlalim, on jak zwykle mial .. no wiadomo co mial I odpadl, zasnal na fotelu, hihih, a my najebani gralismy w NFS Most Wanted... wersja demo, heh, żaaal

Dzis mamy... parapetowke, zaprosilismy ok. 35 osob Mam nadzieje ze nie spala nam chaty i nie wyjebia gospodarzy, czyli nas , przez balkon Ale w sumie wiekszosc zaproszonych to dziewczyny, hihi, to powinno byc milo Kurwa pewnie wpadnie policja, ale to chuj, ruszymy na miasto

Ogolnie to lus, zdrowko dopisuje, a to najwazniejsze Widzialem upgrade strony EK, lus Slyszalem tez o naszym urzedzie i widzialem filmik na youtube, gruba akcja, heh, atakuja nas taliby ale mohery, chuj wie co

Dobra, koncze, mega wielkie POZDRO dla EK, pomyslcie czasem o Bakusiu waszym


ELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Ziomek Ja Podniosę Cię Gdy Padniesz Na Pysk

Offline

 

#2 2007-09-29 14:29:51

SoKóŁ

Moderator

3979618
Sk±d: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 133
Punktów :   

Re: Baku¶, tak to ja :P

My¶lim my¶lim o Bakusiu...a niedlugo tez pewnie odwiedzim Bakusia wiec niech Baku¶ trenuje picie alkocholi róznych bo bedzie sie gruuubo albo i jeszcze gruuuuuuuubiej....2 morda Ziom!


...Żyj mocnO, kochaj Mocniej i zachowaj Twarz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ultrasforum.pun.pl www.souleater.pun.pl www.narutofan.pun.pl www.wspolnotajp2.pun.pl www.anime-center.pun.pl